Angļu valodas mācību programma pieaugušiem/ pusaudžiem/ skolniekiem

Viss mācīšanās process notiek saskaņā ar Eiropas standartiem un līmeņu sistēmu. Vidēji viena līmeņa apgūšanai jums ir nepieciešamas no 100 līdz 120 akadēmiskām stundām (viena akadēmiska stunda ir 45 minūtes), paaugstināt valodas zināšanu līmeni iespējams 5 mēnešu laikā. Kā arī katra līmeņa beigās jums būs iespēja nokārtot testu, kura rezultāti jums palīdzēs atklāt „jūsu stiprās un vājās vietas”. Veiksmīgi nokārtojot testu, jums tiks piedāvāta iespēja apgūt nākamo līmeni. Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā un ilgst 2 akadēmiskās stundas. Iespējams apmeklēt intensīvās nodarbības, kuras notiek katru sestdienu, to ilgums 3 akadēmiskas stundas. Nodarbības laiku ir saskaņot ar Jūsu vēlmēm un iespējām.

Angļu valodas līmeni

Beginner (100 ak. stundas)

Nav praktisku zināšanu

Elementary (120 ak. stundas)

Prot pastāstīt galvenos faktus par sevi, tomēr ar minimālu vārdu krājumu. Var atbildēt uz vienkāršiem jautājumiem, bet sajaucot vārdu kārtību.

Pre-intermediate (120 ak. stundas)

Var pastāstīt par sevi un atbildēt uz papildjautājumiem, saskaroties ar vārdu krājuma trūkumu. Joprojām sastopamas dažas kļūdas vienkāršā tagadnē. Izmantojot vienkāršo pagātni, sagādā grūtības neregulāro darbības vārdu lietošana.

Intermediate (120 ak. stundas)

Studenti saprot un var brīvi runāt par tēmām, kurās ir pieredze, bet joprojām ar daudzām kļūdām. Vārdu krājums ir labs, lai sarunātos. Studenti neizmanto sarežģītās formas (ciešamā kārta, nosacījuma teikumi, saliktās formas).

Mid-intermediate (120 ak. stundas)

Studenti saprot un var brīvi runāt par tēmām, kurās ir pieredze, bet joprojām ar daudzām kļūdām. Vārdu krājums ir pietiekami labs, lai sarunātos, bet domas tiek izteiktas vienkāršā veidā. Vienkāršās un ilgstošās formas tiek izmantotas pareizi, bet no sarežģītākām gramatiskām formām studenti izvairās vai izmanto nepareizi.

Upper-intermediate (120 ak. stundas)

Studenti var runāt diezgan pārliecinoši par vairākām tēmām ar nejaušām kļūdām. Vārdu krājums ir pietiekams visām situācijām, bet studentiem joprojām ir jāpaplašina savs vārdu krājums. Dažas sarežģītākās gramatiskās tēmas sagādā problēmas(nosacījuma teikums, saliktās/ilgstošās formas utt.)

Advanced (120 ak. stundas)

Students var runāt pārliecinoši visās situācijās tikai ar dažām valodas plūduma kļūdām. Studentam ir liels vārdu krājums un viņš spēj izteikt savas domas dažādos veidos.

Angļu valodas mācību programma bērniem

Uz nodarbībām tiek aicināti bērni vecumā no 5 līdz 9 gadiem. Mācību procesā tiek izmantotas jaunākās svešvalodu mācīšanas metodes, kā arī tiek izmantota visjaunākā mācību literatūra un spēļu elementi mācību procesā. Grupās nodarbojas 6 bērni (maksimums 8 bērni). Nodarbības notiek 2 reizes nedēļā, pa 1 akadēmiskai stundai.